WizjaDomu.pl

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie

Na terenie Krakowa powstaje wiele nieruchomości, na które zwykli ludzie mogą się zdecydować. Przede wszystkim warto jednak zwrócić uwagę na nowo powstające osiedle w Krakowie, które powstało w dzielnicy Bieżanów – Prokocim. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się spokojem, ciszą, komfortem oraz towarzystwem terenów zielonych na dużą skalę. Na tym osiedlu można zapomnieć o hałasie, za to cieszyć się niesamowitej klasy apartamentami o zróżnicowanej powierzchni, które są pięknie wyposażone, a do tego zaprojektowane w nowoczesnym stylu.

wizjadomu.pl

Czym wyróżniają się apartamenty?

Apartamenty znajdujące się na tym osiedlu zostały zaprojektowane przez studio projektowe Oleksy & Polaczek. Wyróżniają się na pewno niepowtarzalnym klimatem, oryginalnie wykonanymi wnętrzami, kompletnym wyposażeniem, ale też bogatą infrastrukturą w najbliższej okolicy. Do dyspozycji rodziców z dziećmi oddany został plac zabaw, na którym można spędzić przyjemne chwile w gronie rodzinnym. Oprócz tego apartamenty znajdują się blisko parku, ale też zabytkowych atrakcji turystycznych, takich jak klasztory. W bliskiej odległości znajduje się też zespół pałacowy, który na pewno umili widoki wielu osobom. Na osiedlu powstało w trakcie I etapu prac pięć budynków, w których zlokalizowane są aż 342 mieszkanie. Każda osoba mogła dobrać dla siebie odpowiednią powierzchnię mieszkaniową, ponieważ jest ona bardzo zróżnicowana, gdyż można zdecydować się na mieszkania od 24 do 122 metrów kwadratowych, a więc rozbieżność jest naprawdę spora. Budynki są w większości przeszklone, posiadają też nowoczesne i sprawne windy, a do tego mają funkcjonalny rozkład i balkony, na których można wypoczywać podczas letnich upałów.

Dbałość o detale i otaczająca zieleń

Na uwagę w tej inwestycji mieszkaniowej na terenie Krakowa zasługuje z całą pewnością to, iż zadbano w budynkach o wszystkie detale, a przy okazji nie wydano na takie inwestycje zbyt dużych pieniędzy. Barwy budynków są oszczędne, ale prezentują się bardzo estetycznie. Mieszkańcy na pewno docenią:

  1. otaczającą zieleń,
  2. bliską odległość od centrum miasta,
  3. rozwiniętą infrastrukturę,
  4. mieszkania zaprojektowane w modernistycznym stylu.

Wszelkie szczegóły związane z tą inwestycją mieszkaniową w Krakowie znajdują się na stronie internetowej www.apartamentywielicka.pl, z którą każda osoba może się nieco dokładniej zapoznać, aby zobaczyć na własne oczy jak konkretnie wyglądają takie apartamenty z bliska i jak prezentuje się dzielnica z lotu ptaka, aby wyrobić sobie o niej zdanie.

Dodaj komentarz