WizjaDomu.pl

Kolorowy zawrót głowy – patchworkowe krzesła

Patchwork kojarzy się z mnogością wzorów, kolorów i faktur. Najczęściej też utożsamiany jest z dziecięcym pokojem czy babciną narzutą na kanapę. Tymczasem wykorzystywanie tego motywu w aranżacji wnętrz jest bardzo popularne i modne. Prezentujemy krzesła wykorzystujące wzór patchworku.

Krzesło Amy Atreve 

Jest to eleganckie i proste krzesło o nowoczesnej formie, tapicerowane we wzór patchworku. Ma doskonale wyprofilowane siedzisko wykonane z wytrzymałego polipropylenu i tapicerowane tkaniną tworzącą niepospolity wzór, złożony z materiałów o ciekawym, zróżnicowanym designie. Stelaż stanowią cztery nogi z drewna bukowego, które połączono elementami czarnego metalu. Wymiary krzesła to głębokość całkowita 50 cm, głębokość siedziska to 42 cm.

Krzesło P016w D2 

Krzesło P016W patchwork przyciąga uwagę swoim wyjątkowym wyglądem. Połączenie tapicerowanego siedziska składającego się z różnorodnych kawałków materiałów oraz bukowej podstawy to idealne zestawienie zarówno pod względem wzornictwa, jak i użyteczności. Krzesło P016W doskonale prezentuje się zarówno w salonie, jak również w przestrzeniach restauracyjno-kawiarnianych. Wymiary krzesła to głębokość 50 cm, szerokość 46 cm i wysokość 83 cm. Siedzisko ma wysokość 47 cm. 

Krzesło PATCHWORK WING od Kare Design 

To przykład mebla wykraczającego poza minimalizm i ultranowoczesny design. Seria „Patchwork Wing” przywodzi na myśl wnętrza pałacowe i barokowe, a taki wystrój to przede wszystkim bogactwo kolorów i wzorów. Prezentowane krzesło łączy w sobie klasyczny kształt i funkcjonalność, zatem będzie wspaniale wyglądać w towarzystwie ławki, komody oraz fotela z tej samej serii. Wymiary krzesła to 107 x 46 x 61 cm.

Krzesło Pascal C od SIGNAL 

Jest to krzesło drewniane, bardzo wygodne, które znajdzie zastosowanie w jadalni, ale również w sypialni przy toaletce czy kącie do pracy. Krzesło inspirowane jest nowoczesnym wzornictwem, nadaje wnętrzu ciekawego, atrakcyjnego wyglądu, a oprócz walorów estetycznych charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem. Połączenie tapicerowanego siedziska i oparcia składającego się z różnorodnych kawałków materiałów oraz bukowej podstawy to idealne połączenie wzornictwa z użytecznością. Wymiary to szerokość siedziska 48 cm, głębokość siedziska 43 cm, wysokość 82 cm, a wysokość od podłogi do siedziska 44 cm. 

Dodaj komentarz