WizjaDomu.pl

Do ogrodu i na taras – fotel wiszący Koala

Fotel hamakowy w kolorze białym AHC-8 Koala to doskonała propozycja na miejsce do wypoczynku i relaksu na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. 

Ręcznie tkany i wygodny

Sznurkowy fotel hamakowy Koala AHC-8 to produkt ręcznie tkany przez kobiety plemion indiańskich Majów, mieszkające na półwyspie Jukatan w Meksyku. Łączy w sobie klasyczny wygląd i wygodę użytkowania. Kolekcja hamaków Koala składa się z hamaków jednoosobowych, rodzinnych, foteli hamakowych oraz akcesoriów hamakowych, stworzonych w oparciu o potrzeby klientów, ich gusta i potrzeby. Marka dokłada wszelkich starań w celu osiągnięcia najlepszej jakości hamaków, z najlepszej jakości bawełny. Stara się dostosowywać kolekcje do najnowszych trendów i kolorów w modzie.

fotel hamakowy

okazje.info.pl

Kolekcja hamaków Koala pochodzi bezpośrednio od najlepszych rzemieślników południowo amerykańskich, a wzory oraz sposoby tkania stanowią spuściznę wieloletniej tradycji rękodzielniczej. Kupując hamak Koala otrzymujemy produkt zindywidualizowany, nie jest to produkcja masowa, a do produkcji nie są używane maszyny przemysłowe. Hamaki Koala są dystrybuowane w prawie wszystkich państwach Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Karaibach, Chile czy Izraelu. Ten ręcznie pleciony jednoosobowy sznurkowy fotel hamakowy jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ ze względu na nieduży rozmiar świetnie się nadaje nawet do małego wnętrza czy na niewielki taras, podkreślając jego charakter i indywidualność. Dzięki użyciu najwyższej jakości wełny i starannemu wykonaniu zapewni relaks i wygodę swojemu użytkownikowi. Sznurkowy fotel hamakowy AHC-8 wytrzymuje obciążenie do 170 kilogramów. Wykonany jest z bawełny o wymiarach 160 x 85 cm. Można do niego dokupić poduszki. Ten i inne fotele wiszące kupimy w porównywarce cen Okazje.info. 

Dodaj komentarz