WizjaDomu.pl

Lampa podłogowa AZURRO B1 LDF 5508-B Lumina Deco

Czym wyróżniają się lampy marki Lumina Deco, w tym lampa podłogowa AZURRO B1 LDF 5508-B?  Na pewno najwyższą jakością wykonania i bardzo nowoczesnym, prostym designem, który odnajdzie się dobrze w niemal każdym wnętrzu. Za te bardzo pożądane cechy zapłacimy przy tym całkiem niewiele – wspominany model kosztuje bowiem tylko około czterystu pięćdziesięciu złotych, co przeglądając oferty innych producentów nie wydaje się być bardzo wysoką wartością.

Podłogowe cudo

Wysokość lampy AZURRO B1 LDF 5508-B od Lumina Deco to dokładnie dwieście dziesięć centymetrów, zaś szerokość wynosi sto dziewięćdziesiąt centymetrów – klosz bowiem znajduje się na dość długim wysięgniku. Sam wspomniany klosz ma natomiast wysokość dwudziestu ośmiu centymetrów i wykończony jest w kolorze srebrnym (wykonany jest natomiast z metalu).

Źródłem światła w lampie jest jedna żarówka o mocy czterdziestu watt i trzonku typu E27. Co ważne – może być to żarówka wykonana w technologii LED. Lampa ma regulowaną wysokość oraz regulowany kąt nachylenia, zależnie więc od potrzeb będziemy mogli ją odpowiednio ustawić. Trzeba też podkreślić klasę szczelności, która w przypadku tego modelu wynosi IP20.

Dodaj komentarz