WizjaDomu.pl

Metalowa altana Monaco od Palram

Metalowa altana Monaco od Palram dostępna w porównywarce cen Okazje.info, to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję właściwą dla nowoczesnych konstrukcji, stanowiąc w rezultacie nie tylko znakomite miejsce do wypoczynku na własnej działce, ale również niebanalną dekorację każdego ogrodu.

Charakterystyczne cechy altany Monaco

Altana posiada solidną, metalową konstrukcję, przestronne wnętrze i jest łatwa w montażu. Dach altany Monaco zapewnia użytkownikom ochronę przed opadami atmosferycznymi lub przed nadmiernym słońcem, dzięki czemu wypoczynek w ogrodzie jest możliwy niezależnie od aktualnej pogody. Specjalna konstrukcja dachu zapewnia odpowiednią wentylację, przez co nawet w upalne dni w altanie zapewniona jest właściwa cyrkulacja powietrza. Konstrukcja altany jest przystosowana także do zimowych i wietrznych warunków panujących w naszym klimacie, jednak należy mieć  na uwadze,  aby w okresie nasilonych opadów śniegu regularnie usuwać z dachu jego nadmiar.
Altanę Monaco wyróżnia nowoczesne wzornictwo oraz eleganckie wykończenie. Zatem będzie się prezentować doskonale na tle zieleni ogrodu.

altana ogrodowa z metalu

okazje.info.pl

Na produkt udzielana jest dziesięcioletnia gwarancja. Montaż altany jest łatwy i intuicyjny, wymaga jednak wsparcia drugiej osoby. Ulokowanie altany Monaco na działce nie wiąże się z koniecznością uzyskania pozwolenia na budowę, a dokładna instrukcja montażu znajduje się w opakowaniu. Konstrukcja altany została wykonana z malowanego proszkowo aluminium i jest odporna na wiatr o prędkości do 90 km/h i obciążenie śniegiem do 120 kg/m. Zadaszenie natomiast powstało przy użyciu niezwykle trwałych paneli poliwęglanowych o grubości ścianek 6 mm, które cechują się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Kolor prezentowanej altany to brąz. Jest to altana otwarta o kształcie 6-kątnym.

Dla posiadaczy mniejszych przestrzeni polecamy parasole na balkon. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi ofertami na partnerskiej stronie Mojbalkon.pl.

Dodaj komentarz