WizjaDomu.pl

Na kemping i na letnisko – szafy i wieszaki mobilne

W kempingu czy w domku letniskowym potrzebujemy miejsca do przechowywania garderoby na czas naszego pobytu. Jeśli nie mamy „normalnej” szafy, z pomocą przyjdą warianty turystyczne i wieszaki mobilne.

Szafa na ubrania ART-181

Jest to praktyczna i uniwersalna szafa z oddychającego materiału, która posiada dwa oddzielne obszary na ubrania. Kurtki i koszule mogą zostać powieszone z lewej strony, a po prawej stronie, na półkach, można umieścić ręczniki, koszulki, swetry, bieliznę czy zapasowy koc. Zaletą szafy jest jej szybki montaż i demontaż. Wykonana została z oddychającej tkaniny. Ma drążek na wieszaki i pięć półek o wymiarach 45 cm x 38 cm każda. Konstrukcja wykonana jest z wytrzymałych plastikowych łączników. Wymiary szafy to wysokość 178 cm, szerokość 110 cm i długość 46 cm.

szafa turystyczna

okazje.info.pl

 

Wieszak na ubrania i buty WU24 Halmar

Cechy tego produktu, to nowoczesne wzornictwo, styl i funkcjonalność. Wieszak doskonale pasuje do wielu rodzajów wnętrz, a wykonany został ze stali stali chromowanej połączonej z tworzywem. Wieszak posiada stabilną podstawę i perfekcyjne wykończenie. Jest to produkt przeznaczony do samodzielnego montażu, w przystępnej cenie. Ma czarny kolor. Jego wymiary to wysokość regulowana w zakresie 101-168 cm, szerokość regulowana 83-147 cm oraz głębokość 43 cm.

przenośny wieszak na ubrania

okazje.info.pl

Dodaj komentarz