WizjaDomu.pl

Szezlong Ennis w kwiatowym wydaniu

Sofa-szezlong Ennis to piękna propozycja w kwiatowym wydaniu. Wykonana została z drewna, płyty wiórowej, płyty pilśniowej. Wypełnienie stanowi pianka, bonell i sprężyna falista. 

Cechy i specyfikacja sofy

Mebel ma szerokość 193 cm, wysokość 82 cm, głębokość 91 cm i wysokość siedziska 45 cm. Głębokość siedziska bez poduszki to 70 cm, a powierzchnia spania 213 x 70 cm. Produkt jest dostarczany w całości. Jest to mebel o klasycznym wzornictwie, który stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku, jednocześnie nie zabierając zbyt dużo przestrzeni.

sofa szezlong w kwiaty

okazje.info.pl

W zestawie z sofą znajduje się komplet czterech poduszek oraz skrzynia na pościel. Jest to piękna, romantyczna sofa do komfortowo urządzonego pomieszczeni, idealna dla zwolenników romantycznego stylu w aranżowaniu pomieszczeń. Stylowa Ennis to jasna sofa w kwiaty, która stanowi element nie tylko dekoracyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny, a wybór tkaniny obiciowej w kwiaty nadaje jej niezwykłego uroku. Sofa jest solidnie wykonana, wytrzymała, cechuje się tradycyjnym wyglądem. Można na niej wygodnie siedzieć czy leżeć. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest narożnik, dzięki czemu mebel jest ustawny i nie zabiera zbyt wiele przestrzeni. Sofa pochodzi od renomowanego producenta, jest wysokiej jakości.

Dodaj komentarz