WizjaDomu.pl

Niebieski „na salonach”

Sofa Oswald od Actona

Trzyosobowa sofa Oswald duńskiej marki Actona przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią wysoką jakość wykonania i komfort mebli. Prezentowana sofa stanowi połączenie drewna i wysokiej jakości tkaniny, co gwarantuje długie lata bezproblemowego użytkowania. Sofa została zaprojektowana w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, dzięki czemu z łatwością wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne aranżacje. Komfortowa i atrakcyjna wizualnie kanapa ociepli każde wnętrze, a przede wszystkim zapewni wygodne miejsce do siedzenia i odpoczynku. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, sofa posiada dwie wygodne poduszki.

sofa w kolorze niebieskim

okazje.info.pl

Turkusowa sofa Harry 

Sofa Harry to tzw. mebel z duszą. Inspirowany był stylistyką lat 60-tych dwudziestego wieku i jest naprawdę retro. Sofa Harry jest subtelna, doskonale dopasowuje się do wnętrz z charakterem i sprzyja relaksowi. Jest to produkt wytwarzany ręcznie. Sofa zapewni stylowy wypoczynek. Drewniane elementy wykończenia produktu mogą być wykonać w kolorach: naturalny czyli jasne drewno, orzech – ciemne drewno, biały oraz czarny. Wymiary sofy to wysokość 70 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość 123 cm, głębokość siedziska 40 cm, głębokość 65 cm.

sofa w kolorze niebieskim

okazje.info.pl

Sofa Derry – Meble Tapicerowane

Sofa ma konstrukcję opartą na drewnie, płycie wiórowej, pilśniowej, płycie laminowanej i listwach sprężynujących. Pokryta jest wysokiej jakości tkaniną poliestrową typu LUX, a jej wypełnienie stanowi pianka T21/120, a poduszek – granulat. Wymiary to szerokość 170 cm,
wysokość 80/90 cm, głębokość 90 cm, wysokość siedziska 47 cm, głębokość siedziska bez poduszki 65 cm, głębokość siedziska z poduszką 50 cm, a powierzchnia do spania 204 x 140 cm. Produkt jest dostarczany w całości, nie wymaga składania i montażu. Sofa jest niezwykle elegancka, a dzięki prostej linii idealna do pomieszczeń urządzonych w różnym stylu. Zapewnia odpowiedni poziom komfortu, a także trwałość i staranność wykonania. W zestawie z sofą znajduje się komplet dwóch poduszek.

sofa w kolorze niebieskim

okazje.info.pl

Dodaj komentarz