WizjaDomu.pl

Chłodziarko-zamrażarka Miele KF 1911 Vi – za jedyne 40 000 zł

Chłodziarko-zamrażarka Miele KF 1911 Vi kosztuje „tylko” nieco ponad czterdzieści tysięcy złotych… Tak, też nie możemy wyjść z podziwu. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, co posiada sprzęt za który trzeba zapłacić tak niebagatelną kwotę. No do to przecież nie jest normalne by urządzenie, które w wysokiej klasie kosztuje kilka tysięcy złotych nagle było warte wielokrotnie więcej. A jednak. Zresztą, zobaczcie poniżej sami.

Smak luksusu

Oświetlenie w modelu Miele KF 1911 Vi określane jest jako Brilliant Light. To łagodne, ale zarazem mocne światło pochodzi z halogenowych lampek, które stylowo doświetlają każde, nawet najbardziej schowane miejsce wnętrza lodówki. Kolejne ciekawe rozwiązanie zwie się Drop and Lock. To metalowe pojemniki wewnętrzne, które można łatwo, bezstopniowo przesuwać w osi wysokości, a następnie zablokować w wybranym miejscu.

Oczywiście nie brakło popularnego systemu No Frost, ale też mniej znanego systemu DuplexCool, czyli oddzielonych chłodniczych obiegów dla mrożenia i chłodzenia, które chronią przed przenoszeniem zapachów i wysuszaniem produktów. Technologia DynaColl pozwala na równie efektywne przechowywanie jedzenia w każdej części lodówki, a MasterFresh odpowiada za najlepszy smak oraz delikatne przechowywanie potraw.

Dodaj komentarz