WizjaDomu.pl

Leżaki w różnych stylach na taras i do ogrodu

Wygodny fotel, krzesło, leżanka czy leżak to niezbędne wyposażenie każdego domu, w którym jest chociażby niewielki balkon, który może stanowić oazę w naszym codziennym zabieganym życiu. Modeli leżaków jest całe mnóstwo, wykonane są z przeróżnych materiałów i reprezentują zróżnicowane style. Oto nasze propozycje, które można kupić tutaj.

Leżak Cool Summer od Kare Design

To przykład klasycznego w formie, ale nowoczesnego w wykonaniu leżaka, jaki pamiętamy sprzed lat. Jego konstrukcja została wykonana z jasnego drewna, a siedzisko z wytrzymałej tkaniny leżakowej w kolorowe pasy. Leżak jest meblem komfortowym, w którym z łatwością wypoczniemy i się zrelaksujemy. W leżaku mozna regulować oparcie.

leżak do ogrodu

okazje.info.pl

Leżak K29 Dedekor

Jest to wygodny leżak produkcji polskiej, utrzymany w nowoczesnej kolorystyce. Jego metalowe elementy zostały pomalowane proszkowo, a farba tworzy grubą powłokę lakierniczą. Leżak nadaje się idealnie na taras czy do plażowania. Konstrukcja mebla została wykonana z rury aluminiowej o średnicy 22 mm i grubości ścianki 1 mm przez co jest on bardzo stabilny i wytrzymały. Maksymalne obciążenie leżaka to 125 kg. Jego wymiary to długość 190 cm i szerokość 44 cm. Leżak jest wyposażony w podłokietniki z miękkim uchwytem. Jego warstwa do leżenia została wykonana z tkaniny wodoodpornej. Mebel jest zatem nie tylko stylowy, ale i wytrzymały. Leżak ma regulowane oparcie.

leżak do ogrodu

okazje.info.pl

Leżak plażowy składany 48064 Patio 

Prezentowany leżak to model ekskluzywny i komfortowy, wyposażony w wyjątkowo mocny stelaż. To zapewnia bezpieczeństwo jego użytkownikom. Jest to wytrzymały i estetyczny produkt polski. Wykonany został na stelażu stalowym zabezpieczonym przed korozją, a jego siedzisko pokryte zostało trwałą powłoką tekstylną, o splocie 1×1.
Leżak jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. 

leżak do ogrodu

okazje.info.pl

Leżak idealnie nadaje się na plażę i na basen oraz w zacisze domowego ogrodu. Jest to model składany, wyjątkowo wygodny. Złożony leżak ma długość 130 cm, szerokość 58 cm oraz wysokość 18 cm. Po rozłożeniu jego wymiary to długość siedziska 164 cm, szerokość siedziska 48,5 cm oraz szerokość maksymalna 58 cm, a wysokość maksymalna 102 cm. Wysokość uchwytów przy rozłożonym maksymalnie fotelu to 53 cm.

Dodaj komentarz