WizjaDomu.pl

Nowoczesny okap kuchenny w kolorze starej miedzi od Faber

Marka Faber wprowadziła na rynek swój nowy, designerski i bardzo stylowy okap kuchenny CHLOE OC w odcieniu starej miedzi. Jest to okap przyścienny, o szerokości 70 cm, który nawiązuje do stylu retro, ale o nowoczesnym wzornictwie. Oprócz wariantu starej miedzi dostępne są również inne wersje, jak cyna, żeliwo czy antyczny mosiądz. 

Funkcjonalność i niebanalny design

Chloe to nowoczesny i wszechstronny okap, idealny zarówno dla tych, którzy kochają wnętrza w stylu retro, jak i dla tych, którzy szukają wyposażenia w stylu wielkomiejskim i minimalistycznym, np. do wnętrz loftowych czy nowoczesnych. Klasyczny okap w kształcie trapezu przybiera styl zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Jest modny, o czystych liniach, a przy tym niezbędny w kuchni. Wyraża włoską kulturę, historię i tradycję poprzez charakter wykończenia, a specjalne lakiery o innowacyjnej formule nadają produktowi niespotykany styl vintage, który wiernie odwzorowuje odcienie cyny, żeliwa, miedzi i antycznego mosiądzu. Specjalne kolory zapewniają też długą żywotność i wysoką odporność na zarysowania i popularne środki czystości stosowane w kuchni.

okap miedziany

okazje.info.pl

Okap przyścienny Chloe mimo klasycznego wyglądu retro, wykorzystuje nowatorską technologię. Listwa oświetlenia LED umieszczona w środku sekcji zewnętrznego modułu ssącego rozjaśnia płytę jednolitym światłem o bardzo niskim zużyciu energii. Z kolei funkcja 24h zapewnia ciągłą wymianę powietrza przy poziomie hałasu, który jest niemal niezauważalny. Pilot zdalnego sterowania dostępny na zamówienie oraz opóźnienie wyłączania uzupełniają funkcjonalność okapu szczycącego się doskonałymi parametrami wydajności.

Dodaj komentarz