WizjaDomu.pl

Pawilony ogrodowe

Minzo od Swing & Harmonie to pawilon ogrodowy o wymiarach 3 x 4 m, który można kupić np. tutaj. Jest to pawilon w formie altany, dostępny w czterech kolorach, ekskluzywny i elegancki.

Luksusowa altana na przyjęcia

Jest to topowa wersja altanki ogrodowej marki Swing&Harmonie, wyposażona w sześć ścianek zapinanych na zamek błyskawiczny, dzięki którym możemy zamknąć altanę z każdej strony. Zapewni to przede wszystkim intymność, ale również tak zamknięty pawilon pozwoli na używanie go nawet bardzo wczesną wiosną i późną jesienią. Czasami w lecie pogoda potrafi spłatać figla i ochłodzić się nagle, ale dzięki pawilonowi Minzo nie odczujemy tego prawie w ogóle. Ścianki tego luksusowego modelu, w przeciwieństwie do tańszych modeli, przesuwa się lekko po oddzielnym karniszu, a nie używane można przesunąć do końca i podwiązać.

pawilon ogrodowy

okazje.info.pl

Podczas upalnych dni ciepłe powietrze nie gromadzi się nad głowami gości, ponieważ zastosowany tu został podwójny dach. Drugą zaletą tego rozwiązania jest to, że podczas deszczu woda nie zbiera się na dachu. Pawilon ma wymiary 3 x 4 m, dzięki czemu swobodnie możemy zmieścić stół z krzesłami pod zadaszeniem. Pawilon ogrodowy Minzo jest też wysoki. Ma 1,9 metra w przejściu i aż 2,7 m w najwyższym miejscu. Waży 29 kg. Wykonany został z poliestru o gramaturze 180 g/m – dach i 140 g/m ścianki. Rama wykonana została z metalu malowanego proszkowo. W zestawie znajduje się pawilon złożony z dachu, sześciu ścianek, sześciu kołków oraz instrukcji montażu.

 

Dodaj komentarz