WizjaDomu.pl

Stylowe szafki wiszące do kuchni

Meble kuchenne w polskich domach to najczęściej zespoły szafek wiszących i stojących, kupowanych w kompletach gotowych lub robione na miarę. Tymczasem wcale nie trzeba meblować kuchni jednolitymi meblami. Warto nieco przełamać te linie oryginalnymi i pięknymi szafkami wiszącymi. Oto nasze propozycje.

Szafka wisząca Lamali Aluro

Jest to szafka utrzymana w stylu prowansalskim, nadająca stylu i charakteru wnętrzu, ale również bardzo pojemna i przez to funkcjonalna. Konstrukcyjnie szafkę podzielono na dwie części. Pierwsza część z lewej strony to rząd pięciu różnokolorowych szuflad z wygodnymi uchwytami. Drugą część, którą umieszczono po prawej stronie szafki, stanowią trzy białe półeczki zamykane drzwiczkami o prześwitującej strukturze. Szafka stanowi subtelną i delikatną ozdobę kuchni. Do produkcji szafki wykorzystano najwyższej klasy materiały – mebel wykonany jest z wysokogatunkowego metalu, zabezpieczonego przed korozją.

szafka prowansalska do kuchni

okazje.info.pl

Całość została wykonana bardzo starannie i estetycznie, a to czyni ją nie tylko piękną, ale i trwałą. Szafka to mebel idealny dla pasjonatów, koneserów oraz wielbicieli mebli wyszukanych i niekonwencjonalnych. Szafka Aluro to ponadczasowy design, funkcjonalność, duża wygoda użytkowania, solidne i stabilne wykonanie, optymalne wymiary, możliwość tworzenia wielu aranżacji pomieszczenia, piękny kształt, wysoka jakość użytych surowców i gwarancja producenta.

Dodaj komentarz