WizjaDomu.pl

Piekarnik z termoobiegiem AEG-Electrolux EZB 3400AOX

AEG-Electrolux EZB 3400AOX to piekarnik z termoobiegiem i standardowymi pokrętłami, który pozwoli na ustawienie zawsze odpowiedniej temperatury, zapewniając tym samym szybsze i bardziej ekonomiczne pieczenie. Dostępna w piekarniku funkcja termoobiegu pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia, przez co właśnie staje się ono bardziej ekonomiczne. Ten nowoczesny i łatwy w obsłudze model znajdziemy na Okazje.info.

Funkcje i parametry

Piekarnik jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze – kontrola pracy piekarnika odbywa się za pomocą pokręteł oraz poprzez funkcję ustawiania godziny rozpoczęcia i zakończenia pieczenia. Dzięki pokrętłom i wyświetlaczowi LED interfejs zapewnia prostą kontrolę na procesem pieczenia. Wystarczy tylko wybrać czas trwania oraz godzinę rozpoczęcia i zakończenia pieczenia, a po wyłączeniu piekarnika wyświetlacz ponownie zmieni się w zegar. Piekarnik posiada też ciekawą i przydatną funkcję turboopiekania, dzięki czemu możemy szybko i łatwo osiągać doskonałe efekty opiekania nawet w przypadku mniejszych potraw, a to dzięki grillowi z podwójnym obwodem grzejnym.

piekarnik do zabudowy electrolux aeg

okazje.info.pl

Programator AGD jest cyfrowy. Wymiary piekarnika to szerokość 59,4 cm, wysokość 59 cm i głębokość 56 cm. Kolor urządzenia to inox. Wnętrze piekarnika jest pokryte emalią łatwoczyszczącą. Piekarnik ma klasę energetyczną A. 
Sterowanie piekarnika odbywa się za pomocą Thermotimera. Wyświetlacz jest wielojęzyczny, a piekarnik ma funkcje elektroniczne jak sygnał akustyczny, koniec, czas trwania, minutnik, czas. Drzwi są łatwe do czyszczenia.

Dodaj komentarz