WizjaDomu.pl

Miejski styl w łazience z kolekcją City od Cersanitu

Marka Cersanit ma w swojej ofercie serię łazienkową inspirowaną miejskim, nowoczesnym stylem życia. City, to seria ceramiczno – łazienkowa, w której produkty są dynamiczne, inspirujące, stylowe, tętniące życiem i pełne energii – takie jak nowoczesne miasto. Proponowane rozwiązania, zamknięte w prostych i dynamicznych formach, a przy tym funkcjonalne i przyjazne użytkownikom, doskonale wpisują się w filozofię i styl wielkomiejskiego życia. Z serią stworzymy spójną stylistycznie łazienkę, idealną dla użytkowników kochających minimalizmy i prostotę w aranżacji wnętrz, a także tempo i energię nowoczesnego miasta. Dzięki tej kolekcji będą mogli przenieść ten wielkomiejski, elektryzujący i energetyzujący klimat do własnego domu i stworzyć w nim swoje własne, prywatne city. W skład serii City wchodzi ceramika sanitarna w formie dostępnych w kilku rozmiarach nowoczesnych umywalek meblowych, miski zawieszanej oraz deski w wersji slim. Kolekcję ceramiki uzupełniają dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych meble (białe i w kolorze szarego dębu) – zainspirowane industrialnym stylem miejskich loftów szafki podumywalkowe i słupek, które mają nie tylko modne kolory, ale także minimalistyczną formę i design zgodny z najnowszymi europejskimi trendami. Chromowane dodatki w postaci nóżek i relingów w słupku podkreślają nowoczesny styl całej serii.

Umywalki z kolekcji City

Umywalki z kolekcji City to produkty nie tylko piękne i estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Mają szeroką powierzchnię odkładczą, która zapewnia wystarczającą przestrzeń dla wszystkich przyborów toaletowych niezbędnych pod ręką każdego dnia. Umywalki są uniwersalne i wpasujemy je do każdej łazienki w miejskim stylu, ponieważ są dostępne w różnych rozmiarach – do stosowania zarówno w małych jak i dużych, przestronnych łazienkach. Ich elegancki i wyjątkowy kształt powoduje, że pasują do wielu kolekcji mebli Cersanit, co daje wiele możliwości aranżacji łazienki, przy czym wewnętrzny kształt umywalki podkreśla dynamiczny charakter serii City. Umywalki wykonano zgodnie z nowoczesnymi trendami wzorniczymi, są eleganckie i stylowe dzięki wąskim krawędziom, które podkreślają ich surowy wygląd. Co ważne, umywalki z kolekcji City pasują do szafek z wielu serii mebli marki Cersanit, co pozwala użytkownikom wybrać meble najlepiej dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i gustu.

seria City od Cersanit

cersanit.com.pl materiały prasowe

Miska z wolnoopadającą deską

Miska ustępowa zawieszana City Oval to doskonała spójność stylu z jednoczesną oszczędnością wody. Posiada ekonomiczny system spłukiwania wody 2/4 l lub 3/5 l, a do tego wyposażona została w nowoczesną, innowacyjną technologię Cleanon. Do tego ma wyjątkowy biały kolor Cersanit White, a to wszystko pozwala na zachowanie najwyższych standardów higieny bez wysiłku i bez konieczności stosowania silnych detergentów. Do miski ustępowej przeznaczona jest deska City Slim, która zapewnia komfort i wygodę z korzystania z wc. Ma modny płaski kształt oraz system wolnego opadania Soft Close. Do tego system one button easy -off pozwala szybko i bez wysiłku wypiąć deskę
za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu łatwiej utrzymać ją w idealnej czystości. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i specjalnemu wyprofilowaniu siedziska, a także systemowi cichego domykania zapewnia komfort użytkowania i ochronę przed przypadkowym przytrzaśnięciem palców.

Jeden komentarz na temat “Miejski styl w łazience z kolekcją City od Cersanitu

  1. Pingback: Jak nowocześnie urządzić łazienkę? - lazienkoweniebo.pl

Dodaj komentarz