WizjaDomu.pl

Do kuchni i ogrodu – promocje w Auchan

Auchan to francuska sieć marketów, w których znajdziemy praktycznie wszystko, co potrzeba i to w niskich cenach. Nie bez powodu główne hasło marki „Zbijamy ceny zawodowo”. Co tydzień znajdziemy tutaj atrakcyjne przeceny, ofert promocyjne i gazetki z rabatami. W najnowszej obowiązującej do 31.08.2016 r. znajdziesz szereg ciekawych produktów do domu i ogrodu. Zobacz, co przygotowała sieć Auchan.

Plastikowy zawrót głowy!

Promocje Auchan

Najnowsza gazetka Auchan obfituje w szereg produktów do domu. Przede wszystkim godny uwagi jest zestaw wieszaków welurowych w cenie 6,99 zł. W komplecie jest 5 lub 3 szt., każdy z szerokim rozstawem ramion. Mają różne kolory: czarny, beżowy, fioletowy i zielony.

Oprócz tego możesz zainwestować jedynie 1,99 zł w urocze miski ze wzorem w sweterek. Dostępne są w kilku kolorach, m.in. różowym, czerwonym i fioletowym. Miska ma pojemność 0,25l, większa – 0,5l to koszt 4,99 zł, zaś za 5l zapłacimy 13,99 zł.

Ponadto możesz również postawić na pojemniki hermetyczne typu „Lock&Lock” zamykane z czterech stron. Są dzielone w środku, zapewniają przestrzeń na posiłki różnego typu. Za pojemność 600 ml zapłacimy 9,99 zł, zaś za 800 ml – 16,99 zł.

Do pokoju dziecięcego, na strych czy poddasze – wszędzie sprawdzi się skrzynia na kółkach wraz z zamykanym wiekiem. Ma pojemność 42 litrów i świetnie nadają się do schowania wszelkich zabawek, książek, czy ubrań. Cena tego pojemnika to jedynie 19,99 zł.

Pojemnik na drugie śniadanie

Pojemniki w promocji auchan

W Auchan znajdziesz też pojemniki na drugie śniadanie, które znakomicie nadają się do przechowywania np. kanapek. Pojemnik Sistema zamykany jest próżniowo i posiada zakładki z dwóch stron. Teraz jego cena została obniżona i kosztuje jedynie 8,99 zł.

Rośliny do Twojego ogrodu

Tuje Auchan promocja

Dodatkowo marka Auchan oferuje też obniżki na rośliny – znajdziesz tutaj wiele ciekawych produktów do ogrodu. W tym wszystkim możesz postawić na tuję szmaragdową w donicy o pojemności 4 litrów. Jej wysokość to ok. 80-100 cm. Rośliny dostępne będą w sklepach od 27.08.2016 r.

Dodaj komentarz