WizjaDomu.pl

Czas na remont z Brico Marche

Wakacje to najczęściej czas remontów w mieszkaniach. Jeśli wszystko jeszcze przed Tobą – postaw na produkty z górnej półki, które dostępne są w niższych cenach w Brico Marche. To sklep, w którym znajdziesz tanie rozwiązania do swojego domu oraz ogrodu. Zobacz, co ciekawego znajduje się w najnowszej gazetce promocyjnej ważnej do 21 sierpnia 2016 r.! Atrakcyjne produkty teraz w niższych cenach.

Różne gładzie i zaprawy w niskich cenach

gładzie brico marche

Brico Marche przede wszystkim oferuje swoim klientom atrakcyjne produkty za zróżnicowaną cenę. I tak oto już za 24,99 zł możemy kupić gotową gładź szpachlową Spec Gładź w kolorze białym. Dostępna jest w 17 kg pojemniku. Zaprawa klejowa Go/On! To produkt, który sprawdzi się w przypadku płytek ceramicznych typu C1. Za 20 kg worek zaprawy zapłacimy 8,79 zł. Z kolei za zaprawę klejową uniwersalną marki Atlas o pojemności 25 kg cena wynosi 15,99 zł. Oprócz tego możemy postawić na Cekol GS250 – gładź szpachlową idealną do nakładania ręcznego oraz maszynowego. Nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępna jest w cenie 23,99 zł. Dodatkowo przy zakupie dwóch opakowań otrzymasz gładź szpachlową Finisz B45 za 1 grosz!

Czas na wykończenie!

Płytki Stegu

Tylko 29,99 zł trzeba zapłacić za opakowanie płytki gipsowej marki STEGU. To produkt, który znakomicie imituje cegłę i nadaje się jako wykończenie ściany. Płytka Parma dostępna jest wraz z fugą – posiada wymiary 224 x 78 x 22 mm.

Farby Dulux

Do ścian przeznaczone są także wydajne farby Kolory Świata marki Dulux. Farby posiadają szeroką paletę barw, dzięki czemu każdy znajdzie kolor dla siebie. Emulsja jest lateksowa i znakomicie nadaje się do malowania zarówno ścian, jak i sufitów. Przeznaczona jest głównie do dekoracyjnego oraz ochronnego malowania wnętrz. Wydajność – 14 m2/l. Za farbę zapłacisz teraz 44,99 zł.

Dodaj komentarz