WizjaDomu.pl

Oryginalne regały do dziecięcego pokoju

Magik Garden Regał KYW-7500A TEAMSON

Magik Garden to piękny regalik wykonany z MDF i litego drewna. Dokładnie zapakowany, ręcznie malowany i wyrzeźbiony przez wprawnych rzemieślników idealnie nadaje się do dziecięcych pokoików, pomalowany nietoksycznymi bezołowiowymi farbami zgodnymi z wymogami CPSIA oraz EN71. Wymiary to długość 56 x szerokość 29,3 x wysokość 96,6 cm. Waga regału to 16 kg. Dzieci potrzebują półeczek i szufladek do przechowywania swoich drobnych skarbów, inaczej wszystko co ważne wrzucają byle gdzie lub gubią. Mebel, oprócz pięknego wyglądu jest niezwykle praktyczny. Niezwykła dbałość o szczegóły przejawia się między innymi w pięknych wzorach szuflad, jak również w pięknie wyrzeźbionych gałkach w kształcie przedstawiającym bajeczne owady – motyle, ważki czy biedronki rodem z Tajemniczego Ogrodu.

regał dla dzieci

okazje.info.pl

BABYBEST Regał ROMANTIC

Regał ROMANTIC z szufladą z uroczymi serduszkami i półkami ma solidną i trwałą konstrukcję, która zapewnia bezpieczne korzystanie z regału przez kilkanaście lat. Wymiary całkowite regału to 182 x 80 cm, głębokość 48 cm. Standardowe kolory to ciemny róż, jasny róż, niebieski, biały, waniliowy i wrzosowy. Regał wykonany jest z płyty MDF i płyty laminowanej (korpusy białe lub waniliowe). Regał jest pomalowany wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci). W regale zastosowano prowadnice BLUM z system bezpiecznego zamykania szuflad, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące, dzięki czemu nie wypadną nawet w przypadku przechylenia regału. Mebel posiada atest do stosowania dla dzieci.  W produkcji stosowane są tylko farby wodno-akrylowe bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych. Mebel dostarczony do domu posiada instrukcję użytkowania oraz instrukcję montażu. Dzięki technologii firmy Blum, zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń. Na towar producent udziela 3-letniej gwarancji, natomiast zastosowane okucia BLUM posiadają dożywotnią gwarancję.

regał dziecięcy

okazje.info.pl

TIMOORE Plus Regał Woodshelf

Designerska kolekcja w ofercie Timoore’a, uhonorowana została w 2013 r. certyfikatem Znak Jakości KidZone pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Plus to zbiór innowacyjnych produktów, z których każdy wyróżnia się świetnym wzornictwem. Zaskakujące meble i dodatki doskonale uzupełnią podstawowe kolekcje Timoore’a. Jest to regał o nietuzinkowej, zaskakującej formie, nawiązujący wyglądem do drzewa. Tył mebla montowany jest do ściany za pomocą wkrętów montażowych, które maskowane są dekoracyjnymi elementami w kształcie liści. Mebel przy całej swojej oryginalności zachowuje wszelkie walory użytkowe. Jest praktyczny, trwały i oryginalny. Plecy regału wykonane są z lakierowanej w pięciu kolorach płyty MDF. Półki wykonano z płyty MDF lakierowanej na kolor jasnokremowy. Maskownica pnia oraz dekoracyjne liście wykonano z płyty HDF. Wymiary to wysokość 175 cm, szerokość 118 cm, a głębokość 24 cm.

regał dziecięcy

okazje.info.pl

Dodaj komentarz