WizjaDomu.pl

Zadbaj o ogród – promocje w Media Expert

Wielu osobom wydaje się, że w sklepach Media Expert znajdziemy wyłącznie produkty do domu! A tymczasem w najnowszej gazetce dostępne są promocje na kosiarki, podkaszarki oraz glebogryzarki. Z tymi urządzeniami z łatwością zadbasz o swoj ogród. Nie czekaj więc dłużej, bo obniżki w Media Expert dostępne są od 11.08 do 24.08.2016!

Kosiarki już od 899 zł!

 Smart 46 SPO marki MTD

W najnowszej promocji Media Expert znajdziemy m.in. kosiarki. Jedną z nich jest kosiarka spalinowa z napędem Smart 46 SPO marki MTD. Model posiada górnozaworowy silnik ThorX 35 o wysokiej mocy 1,6 kW. Dzięki temu koszenie to teraz prawdziwa bułka z masłem! Sprzęt ma również centralną, dwuosiową możliwość regulacji wysokości cięcia w aż sześciu różnych poziomach. Zakres cięcia to 28 – 92 mm, a szerokość koszenia wynosi 46 cm. Nie musisz już także martwić się o zbiór trawy – skoszona umieszczana jest w specjalnym, parcianym i 60 litrowy koszu. To znakomity sprzęt do niewielkiego ogrodu. Teraz jej cena to jedyne 899 zł.

NAC LS50-750EX-HS

Drugą propozycją wśród kosiarek jest nieco bardziej profesjonalny sprzęt – NAC LS50-750EX-HS. Posiada wysokiej klasy silnik znanej i cenionej marki Briggs&Stratton – zapewnia to wygodne, szybkie i ciche koszenie trawy. Obudowa urządzenia wykonana jest ze stali. Dodatkowo maszyna posiada również antypoślizgową rączkę oraz 60 litrowy kosz siatkowy wraz z pokrywą. 4 tryby koszenia, takie jak: mulczowanie, wyrzut do kosza, boczny lub tylny, pozwalają na dokładne skoszenie trawy. NAC LS50-750EX-HS zasilany jest za pomoca paliwa – benzyny bezołowiowej. Kosiarka marki NAC może być Twoja za 1539 zł.

Spalinowa glebogryzarka NAC – 989 zł

NAC TIP36-118-DN

Dbając o ogród warto mieć także pod ręką glebogryzarkę, zwłaszcza model NAC TIP36-118-DN. Urządzenie posiada czterosuwowy silnik, którego moc wynosi 3,5 KM, a pojemność to 118 cm3. Szerokość robocza wynosi 360 mm, a głębokość to 260 mm. Dodatkowo, specjalne koło transportowe zdecydowanie ułatwia przesuwanie urządzenia po trawie, a 16 noży pozwala na łatwe wgryzanie się w trawę. Za tę glebogryzarkę zapłacimy teraz 989 zł.

Postaw na nowoczesną kosę marki Hyundai

Hyundai HY-BP508-22-T

Kosa spalinowa Hyundai HY-BP508-22-T posiada silnik, które moc wynosi 2,2 KM, a pojemność to 50,8 cm3. Oprócz tego, głowica żyłkowa zapewnia szerokość koszenia na poziomie 44 cm, a stalowa tarcza – 22 cm. Dodatkowo, kosa ta wyposażona jest w system antywibracyjny oraz zbiornik do mieszania paliwa. Na dodatkowym wyposażeniu znajdziemy także: szelki do kosy, tarczę, głowicę, klucze do montażu. Kosa znanej marki Hyundai kosztuje teraz 549 zł.

To najciekawsze sprzęty do ogrodu, które znaleźć można w ofercie Media Expert. Jeśli szukasz innych urządzeń, np. AGD lub RTV – koniecznie zajrzyj do sklepów tej sieci, a z pewnością znajdziesz coś ciekawego w interesującej cenie!

Dodaj komentarz