WizjaDomu.pl

Letnie ceny produktów w Jula robią wrażenie

W najnowszej gazetce sklepu Jula można znaleźć mnóstwo tanich artykułów, idealnych do domu i ogrodu. Oferta promocyjna sieci, ważna od 22.07 do 7.08.2016 jest wypełniona licznymi rabatami i dużymi obniżkami cen. Koniecznie sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowała dla swoich klientów ta szwedzka sieć multimarketów.

 

narzędzie

Narzędzie wielofunkcyjne MECC do kupienia za 159 zł

Wielofunkcyjne narzędzie MECC, znajdujące zastosowanie zarówno w domu, jak i w ogrodzie, docenią wszyscy majsterkowicze. Ten praktyczny sprzęt posiada regulację prędkości oraz przejściówkę, która pozwala na podłączenie innych części. Urządzeniem można ciąć, frezować, a także czyścić powierzchnie. Produkt mieści się w walizce i jest dostępny wraz z płytą szlifierską, sześcioma arkuszami papieru ściernego, dwoma ostrzami, skrobakiem, przejściówką, przyłączem odkurzacza i kluczem imbusowym. Cena tego uniwersalnego narzędzia wynosi teraz tylko 159 zł.

pawilon

Luksusowy pawilon ogrodowy do kupienia za 699 zł

Luksusowy pawilon ogrodowy to gwarancja relaksu na łonie natury. Konstrukcja tego stabilnego produktu została wykonana ze stalowych rurek lakierowanych proszkowo, natomiast dach i boczne ściany powstały z polietylenu powlekanego UV. Doskonała jakość zastosowanych materiałów sprawia, że pawilon dobrze chroni przed słońcem, wiatrem i deszczem. Duża powierzchnia modelu umożliwia świetną zabawę wielu znajomych i członkom rodziny. Teraz ten produkt można nabyć za 699 zł.

leżak

Leżak Kryoba w cenie 119 zł

Komfortowy leżak Kryoba zapewni chwilę odpoczynku po ciężkim dniu. Ten praktyczny model, z możliwością składania i bezstopniową regulacją, wykonano ze stali pokrytej czarnym lakierem. Wygodne, tekstylenowe siedzisko oraz dopasowany zagłówek sprawiają, że z tego leżaka nie chce się schodzić. Produkt można kupić w kolorze czarnym lub białym za jedyne 119 zł.

rower

Rower damski Kryoba Swan dostępny w atrakcyjnej cenie 599 zł

Rower damski Swan to elegancki środek transportu, który doskonale wpływa na zdrowie i nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Ten jednoślad posiada oryginalny design w stylu retro, który spodoba się paniom pragnącym być na czasie. Produkt wyposażono we wszystkie niezbędne części, tj.bagażnik oraz dwa hamulce przedni typu V i tylni nożny. Teraz ten znakomity do jazdy po mieście rower można kupić za jedyne 599 zł.

Koniecznie wybierzcie się na zakupy do sklepów Jula, aby znaleźć jeszcze więcej produktów w atrakcyjnych cenach.

 

Dodaj komentarz