WizjaDomu.pl

Nadeszły upały – ochłodę zapewni wiatrak

Nadeszły upały, w końcu mamy długo oczekiwane przez wiele osób lato. Ale to oznacza, że pora również na wysokie temperatury. Prognozy ostrzegają przed pogodą i słońcem, a także tym, że grozi nam 35 stopni! Warto więc zadbać o ochłodzenie mieszkania. Nadchodząca fala gorąca to czas, by nieco się schłodzić. Przydadzą się więc klimatyzatory oraz wiatraki.

Pora na ochłodzenie

W upalne dni najlepiej nieco się ochłodzić. Latem sklepy przeżywają oblężenie osób poszukujących wiatraka czy przenośnego klimatyzatora, który na szybko przyniesie nam ukojenie. Dobrym wyborem są wiatraki i wentylatory marki MPM. Jednym z nich jest MWP-13M, który znakomicie schłodzi niewielkie pomieszczenie. Zasięg urządzenia nie jest duży, ale dzięki temu jest w stanie schładzać w zakresie obrotu 80 stopni. Dodatkowo posiada aż 3-stopniową regulację, co pozwoli nam wybrać optymalny nawiew. Do wyboru mamy delikatną bryzę oraz intensywny nadmuch.

Klimatyzator MPM

Źródło: MPM

Oprócz tego wentylator posiada możliwość regulacji wysokości nawiewu: od 230 mm do nawet 1300 mm. Możemy więc poczuć przyjemne ochłodzenie niezależnie od tego czy siedzimy, chodzimy czy leżymy.

Klimatyzator na miarę potrzeb

Klimatyzatory to urządzenia, które przydadzą się w różnych miejscach. Znakomicie pasują do np. biurowców czy firm o dużej powierzchni. Model MKL-01 to sprzęt, który wyposażony jest w 8 litrowy pojemnik na lód oraz dwa pojemniki typu Ice Box, które chłodzą wnętrze. Posiada również intuicyjny system sterowania klimator, a także rolki jezdne, pomagające w przemieszczaniu urządzenia po pomieszczeniu.

Dodaj komentarz