WizjaDomu.pl

Suszarka Gorenje D8565NO

Masz dość klasycznych, białych sprzętów w swojej łazience? Nie ma problemu! Mamy dla Ciebie niesamowitą, pomarańczową suszarkę kondensacyjną Gorenje D8565NO. Jej wyjątkowy design w połączeniu z najnowszą technologią sprawi, że będzie to Twój ulubiony sprzęt, z którego korzystać będziesz bardzo, bardzo często.

Suszarki automatyczne Gorenje suszarka kondensacyjna D8565NO, BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Jakie technologie zastosowano w Gorenje D8565NO?

Pierwszą z technologii, którą znajdziemy w Gorenje D8565NO, jest Sensor IQ. Dzięki niemu proces suszenia zostanie idealnie dopasowany nie tylko do ustawionego programu, ale też typu odzieży oraz zakładanego stopnia jej suchości. Wszystko dzięki specjalnemu czujnikowi wilgotności. Kolejna technologia to IonTech odpowiadająca między innymi za wygładzanie włókien. Z jej pomocą nasze ubrania będą gładkie, nienaelektryzowane i pozbawione nieprzyjemnych zapachów jedzenia czy tytoniu, a przy tym wyjątkowo gładkie.

 

Warto również wspomnieć o pompie ciepła wbudowanej w urządzenie, która suszy naszą odzież w temperaturach niższych niż klasyczne typy suszarek. Dzięki temu nasze ubrania dłużej będą w dobrej kondycji, a na proces suszenia zużyjemy aż o połowę mniej prądu niż robią to urządzenia pracujące w energetycznej klasie A. Ach, i jeszcze pojemność. Jeśli mamy dużą rodzinę z pewnością docenimy to, że suszarka Gorenje D8565NO na raz pomieści w swoim bębnie do 9 kilogramów ubrań.
Więcej automatycznych suszarek o klasycznym i nowoczesnym designie możesz obejrzeć na http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/suszarki-automatyczne/.

Dodaj komentarz