WizjaDomu.pl

Odwodnienia liniowe CED’OR Super Slim

Odwodnienie liniowe wybrane zamiast brodzika to bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu bowiem chciażby mamy równą przestrzeń w łazience, osoby niepełnosprawne mogą z powidzeniem skorzystać z prysznica, a cała łazienka jest łatwiejsza w czyszczeniu, gdyż podłogę w całości myjemy mopem, nie musząc osobno czyścić brodzika. Jednym z interesujących odpływów liniowych jest model Super Slim od marki Ced’Or, który jest najniższym tego typu produktem w Polsce.

SUPER SLIM

Poznaj najmniejsze odwodnienia

Wysokość montażowa (wysokość zabudowy czyli tego, jak głęboko musimy wejść w strop) wspomnianych odpływów Super Slim to zaledwie 4,90 centymetra. Ciekawa jest też maskownica, której szerokość to zaledwie 3,5 centymetra. Niech nas jednak nie zmylą te niewielkie wymiary. Wspomniane produkty marki Ced’Or to pełnowartościowe odpływy, które posiadają przepustowość wody wynoszącą do około 40 litrów na minutę.

Materiał, z którego wykonane są omawiane odpływy (w całości, w tym także syfon), to nierdzewna kwasoodporna stal ASI 304. Gwarantuje to ich długą wytrzymałość w wymagających, łązienkowych warunkach. Ze względu na niedużą wysokość sprawdzają się one między innymi w tych kąpielowych przestrzeniach, w których zamontowano ogrzewanie podłogowe. Odpływy Super Slim są dostępne w wersjach od 500 milimetrów do 1 500 milimetrów i sprzedawane są wraz z całym zestawem gotowym do wykonania montażu.

Inne dobre odwodnienia możesz prześledzić w rankingu odwodnień liniowych.

Dodaj komentarz