WizjaDomu.pl

Wiosenne majsterkowanie razem ze sklepem Jula

Wraz z nadejściem wiosny nabieramy ochoty na majsterkowanie, zarówno w warsztacie, jak i przy samochodzie. Dzięki bogatemu asortymentowi produktów dostępnych w multimarketach Jula, stanie się ono dla nas łatwe i przyjemne. Sieć sklepów przygotowała dla nas atrakcyjną ofertę promocyjna ważną od 2.03.2016 do 29.03.2016. Znajdziemy w niej praktyczne akcesoria do przechowywania narzędzi, urządzenia ułatwiające wymianę opon, kosmetyki do pielęgnacji samochodu oraz produkty motocyklowe i motocrossowe. Warto przejrzeć dokładnie wszystkie strony gazetki i dać się zainspirować!

Jula najnowsze gazetki

Kompletnie wyposażony wózek narzędziowy Kendo taniej o 900 zł!

Chciałbyś mieć wszystkie narzędzia w jednym miejscu? To możliwe z wózkiem narzędziowym KENDO. Ten produkt zawiera kompletny zestaw 188 narzędzi, końcówek i nakładek, umieszczonych w zamykanej szafce. To jeszcze nie wszystko. W szufladach znajdują się zestawy szczypiec, wkrętaków i młotków, a także kluczy płaskich i oczkowych oraz nasadowych w trzech rozmiarach. Ten perfekcyjnie wyposażony wózek narzędziowy możesz teraz kupić aż o 900 zł taniej – za jedyne 1999 zł. Istnieje także możliwość zakupu produktu w wygodnych ratach 119,94 zł/mies (okres spłaty- 20 miesięcy). Ten model  sprawi, że w Twoim warsztacie na nowo zapanuje porządek.

JUla gazetka najnowsza4

Olej silnikowy Semisynthetic w promocyjnej cenie tylko 54,99 zł

Ta oferta ucieszy wszystkich miłośników czterech kółek. Olej silnikowy Semisynthetic można nabyć taniej o 20 zł, za jedyne 54,99 zł. Ten syntetyczny produkt z formułą Allround sprawdzi się przy użytkowaniu mocno eksploatowanych silników benzynowych o każdej porze roku. Semisynthetic zmniejsza wytwarzanie się sadzy i powstawanie osadów, zapewnia także niskie zużycie oleju. Znakomita propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na dobrym zabezpieczeniu silnika.

Jula najnowsze 2

Praktyczny regał ścienny Hard Head tańszy o 100 zł!

Wiosenne porządki w warsztacie czas zacząć! Pójdzie jak z płatka, dzięki blaszanemu regałowi ściennemu Hard Head, wyposażonemu w 6 ruchomych półek i 24 haczyki przeznaczone do zawieszania narzędzi, z czego 12 pełni funkcje montażu półek. Produkt posiada drzwiczki zamykane na klucz (w zestawie cztery sztuki). Aby zyskać więcej miejsca do zawieszenia narzędzi, możesz wyjąć jedną lub dwie półki. Ten praktyczny regał ścienny możesz kupić taniej o 100 zł. Zapłacisz tylko 279 zł.

JUla gazetka najnowsza 3

Skrzynka narzędziowa Heard Head 85 części kosztuje tylko 399 zł (200 zł taniej)!

Doskonałym uzupełnieniem do regału będzie solidna skrzynka narzędziowa Heard Head, zawierająca aż 85 różnych części:  szczypce, kombinerki, wkrętaki, końcówki nasadowe, nasadki, rękojeść z grzechotką, klucze płaskie i imbusowe oraz  znacznie więcej! Wszystkie produkty zostały wykonane z trwałej stali chromowo-wanadowej. Teraz ten kompletnie wyposażony produkt możesz nabyć o 200 zł taniej, za jedyne 399 zł.

W gazetce Jula znajdziecie  wiele więcej produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Obejrzyjcie wszystkie dokładnie i pędźcie do sklepów, aby perfekcyjnie przygotować swoje warsztaty i pojazdy na nadejście wiosny!

Dodaj komentarz