WizjaDomu.pl

Nowoczesne i tradycyjne – obrazy i plakaty do każdego wnętrza

Plakaty i obrazy są takim elementem wystroju, który dodaje wnętrzom klasy, stylu i niepowtarzalnego klimatu. Ze względu na ogromne zróżnicowanie tematyczne można wyodrębnić wiele rodzajów plakatów i obrazów, dzięki czemu każdy miłośnik piękna będzie w stanie wybrać coś, co trafi w jego estetyczny gust. Kupując plakaty i obrazy należy jednak zwracać uwagę nie tylko na to, co one przedstawiają, ale i na to, jak są wykonane, a jeśli kupujemy je w internecie, to również jak pakowane do wysyłki, a aby bezpiecznie do nas dotarły.

Obraz na płótnie OKR080_11 Latarnia morska to wysokiej jakości produkt na płótnie bawełnianym Art Canvas 380g, naciągnięty na ramę sosnową, zadrukowany przy pomocy druku cyfrowego na ploterze pigmentowym Canon IPF 9100 przeznaczonym do wydruków artystycznych i fotograficznych w maksymalnej fotograficznej rozdzielczości 2400×1200 dpi. Canon iPF9100 wykorzystuje 12-kolorowy system atramentów pigmentowych LUCIA, drukujący z profilu kolorystycznego sRGB, dzięki czemu obrazy mają bardzo wysokie odwzorowanie kolorystyczne. Obraz posiada zadrukowane boki, dzięki czemu można powiesić go na ścianie bez dodatkowej oprawy.

Obraz G06378 Kwiaty to piękny obraz namalowany przez dyplomowaną artystkę pracowni malarskiej z Wrocławia. Wysoką jakość obrazu zapewniają włoskie oraz holenderskie farby olejne, klejone blejtramy z drewna sosnowego oraz klejone ramy z drewna lipowego (dotyczy obrazów z ramą).Wymiary obrazu to 30x30cm. Obraz G15672 Pejzaż, to także obraz wrocławskiej artystki na klejonych blejtramach, malowany włoskimi i holenderskimi farbami. Wymiary tego obrazu to 27x32cm.

Zupełnie inny charakter ma plakat SUPERMAN, o wysokiej jakości wydruku, na grubym Papierze. W przeciwieństwie do plakatów reprodukcje drukowane są na grubym papierze dlatego ich jakość jest wyższa, są bardziej odporne na wilgoć i lepiej układają się w ramie, a dzięki angielskim i niemieckim producentom oferowany jest wysoki standard wydruku, uzyskując żywe i trwałe kolory.

Dla miłośników abstrakcji świetną propozycją jest obraz Kare Design Abstract Croud w mocnych kolorach, które stanowią największe atuty tego obrazu olejnego. Jego kolejną zaletą jest niepowtarzalność wykonania, namalowano go ręcznie, co czyni z niego prawdziwy unikat. Obraz Abstract Croud doda wnętrzu odrobinę szaleństwa i energii. Może wspaniale wyglądać na tle jasnej ściany w salonie, holu lub sypialni. Sprawdzi się w wielu aranżacjach, ale szczególnie dobrze będzie pasował do wnętrz nowoczesnych, w stylu modern. To także wyśmienity pomysł na oryginalny prezent.

Jednym z ulubionych motywów na plakatach są postacie z filmów, jak i aktorzy. Szczególnie upodobalismy sobie niezapomnianą gwiazdę Audrey Hepburn. Stencil proponuje niestandardowy i niepowtarzalny wzór obrazu/plakatu uwieczniający tę niezwykłą artystkę. Wydruk plakatów na papierze kredowym półbłyszczącym gwarantuje żywe i trwałe kolory. Z kolei Kare design proponuje wizerunek inne wielkiej gwiazdy –  Marilyn Monroe. Wizerunki gwiazdy szczególnie upodobali sobie miłośnicy kolorowego, awangardowego stylu pop-art. Poczwórny, kolorowy wizerunek tej ikony kobiecości i talentu zawdzięczamy projektowi Andy’ego Warhola. To design rozpoznawalny na całym świecie. Dzięki obrazowi od Kare design można go mieć także we własnym domu. Obraz sprawdzi się w salonie w stylu modern, retro i pop-art. To idealna dekoracja ścienna dla miłośników starego kina i ponadczasowych ikon popkultury.

A do pokoju dziecięcego, ale nie tylko idealnie nadaje się plakat/obraz Mickey Mouse (Evolution) pokazujący jak przez dziesięciolecia zmieniała się postać kultowej Myszki Mickey. Wysokiej jakości płótno, staranne wykonanie, cyfrowa jakość druku i sosnowe solidne ramy sprawiają, że przedstawiony obraz to produkt ekskluzywny. Dzięki zadrukowanym bokom obraz można powiesić na ścianie bez oprawiania w dodatkowe ramki. Każdy egzemplarz jest lakierowany dzięki czemu jego barwy nie będą blaknąć i przez długie lata mogą cieszyć oko widza. Lakier zabezpiecza obraz przed wycieraniem.

Dodaj komentarz