WizjaDomu.pl

Zabawne zaparzaczki do herbaty

Zalewasz typową herbacianą torebkę wrzątkiem i tyle? Nie wiesz ile tracisz. Herbaty liściaste nie tylko są zdrowsze i bardziej wartościowe od tych ekspresowych. Ich niewątpliwą zaletą jest też to, że do ich przyrządzania zdecydowanie przydarzą się specjalne zaparzaczki  – to już zaś pole do popisu dla designerów i innych osób zajmujących się wzornictwem. Parzenie herbaty wcale nie musi być nudne – wręcz przeciwnie – zaprezentowanym niżej zaparzaczkom trudno odmówić uroku a herbata przyrządzona z ich użyciem z pewnością będzie lepiej smakować!

Żółta łódź podwodna

fot. ototo

To nasz faworyt – sprawdzi się idealnie nie tylko w przypadku wielbicieli muzyki The Beatles. Zaprojektowana przez duet OTOTO zaparzaczka wygląda zabawnie i niecodziennie.

Mr Teaaka Pan Zaparzacz

fot. likecool

Najbardziej wyluzowana zaparzaczka w zaprezentowanym gronie. Napełniamy silikonowe spodenki i czekamy, aż kolega spokojnie wymoczy się w naszym kubku. Dzięki niemu nigdy nie będziemy pili herbaty samotnie:D

Robot

fot. kikkerland

Wymarzona zaparzaczka dla studentów automatyki i robotyki oraz innych geeków. Sympatyczny blaszak pomoże nam cieszyć się smakiem ulubionej herbaty, jak na prawdziwego robota przystało.

Deep Sea Diver – czyli herbaciany nurek

fot. likecool

Uroczy, silikonowy nurek będzie się zabawnie prezentował w kubku. Wyposażony jest w specjalną rurkę, jak profesjonalista, która ma imitować tę, którą w prawdziwych warunkach stosują nurkowie.

Kaczka

fot. likecool

Jeśli komuś mało zabaw w wannie, zawsze można gumową kaczkę wrzucić sobie do kubka. Koszyczek na liście herbaty zaparzaczka ma ukryty pod spodem. To wbrew pozorom opcja nie tylko dla najmłodszych.

Wszystkie zaprezentowane zaparzaczki są nie tylko fantastycznym urozmaiceniem codziennego rytuału przygotowywania ulubionego naparu – mogą stanowić ciekawy pomysł na prezent dla przyjaciół . Jedno jest pewne – zwrócą na siebie uwagę gości i domowników. By w pełni docenić uroki tych akcesoriów najlepiej zaopatrzyć się w przezroczyste kubki.

źródło: wizjadomu

Dodaj komentarz