WizjaDomu.pl

Meble łazienkowe w stylu vintage

Styl vintage to szeroko pojęty duch minionych lat w wystroju wnętrz. Jeśli lubimy ten styl, nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić w nim również łazienkę. Tym bardziej, że producenci oferują mnóstwo mebli stylizowanych na styl vintage.

Oto kilka propozycji, a pierwsza z nich to szafka podumywalkowa Ritorno marki Antado, model VR-240-10-40. Wysokość tej szafki to 81 cm, szerokość 100 cm, a głębokość 50 cm. Ritorno to seria szafek łazienkowych utrzymanych w starym stylu, które są dostępne w trzech wykonaniach – wzór wenge, wzór modrzew oraz wanilla. Szafki posiadają mosiężne uchwyty i okucia, można dokupić do nich stylowe lampy, które podkreślają charakter serii.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Kolejna propozycja to zestaw mebli Retro od Comad. Są to meble wykonane z naturalnego drewna, a jego klasyczne wykonanie i linia zapewniają mu estetyczne piękno. Dopracowane detale oddają zaangażowanie ludzi tworzących te fantastyczne meble, które na polskim rynku są prawdziwym unikatem. Warto zatem zainwestować w prawdziwe drewno, by cieszyć się jakością i ponadczasowym stylem. W skład zestawu wchodzą szafka z umywalką, szafka wisząca, szafka wysoka, szafka niska oraz lustro wiszące.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

I jeszcze jedne mebel łazienkowy w stylu vintage – komoda pod umywalkę marki Villeroy & Boch,  model Hommage, o wymiarach 985 x 850 x 620 mm. Posiada jedną szufladę, podwójne drzwiczki, jedną półkę oraz uchwyty ceramiczne w kolorach sanitarnych.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

 

Dodaj komentarz