WizjaDomu.pl

Wiosenne odświeżanie domu z OBI

Wiosna to czas porządków oraz różnego rodzaju remontów i remoncików. Zmiana pogody za oknem to również świetny motywator do zmian we własnym domu. Dlatego często bierzemy się właśnie wtedy za różnego rodzaju renowacje, które niestety są często bardzo wymagające finansowo. Dlaczego więc w takim wypadku nie zaoszczędzić korzystając z różnego rodzaju promocji, jakie są aktualnie dostępne w wielu sieciach marketów. Świetną ofertę przygotował market budowlany OBI, która będzie trwała aż do 23 kwietnia.

 

zrzut_ekranu

 

Bardzo ciekawa propozycja pojawia się na stronie tytułowej. Co prawda kosiarka nie przyda nam się w samym domu, ale każda gospodyni i każdy gospodarz powinni przykładać swoją uwagę również do wystroju i stanu ogródka, który jest nie mniej istotną wizytówką. Kosiarka spalinowa NAC za 499 zł to świetne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy posiadają trawniki – zarówno te skromne, jak i te większe. 3,5 KM z pewnością starczą do pracy w większości warunków.
zrzut_ekranu-2

W ofercie OBI oczywiście nie mogło zabraknąć farb. To właśnie one są najłatwiejszym sposobem na odświeżenie wyglądu naszych pomieszczeń. Za 49,99 zł możemy kupić białą farbę hipoalergiczną Snieżka w wiadrze o pojemności 10l, co powinno wystarczyć na pomalowanie aż 130 m2 ścian i sufitów. Za 59,99 zł możemy natomiast kupić 2,5 l farby lateksowej Beckers Designer Colour w wielu, przeróżnych kolorach. Dodatkowo dopłacając jedynie 1 zł możemy otrzymać 1l białej farby tego samego producenta.

 

zrzut_ekranu-3

Na koniec coś do ozdoby. Piękne krzewy możemy kupić już za 7,99 zł za sztukę. Do wyboru są tuja Brabant, cyprysik kolumnowy (za 9,79 zł) oraz tuja Smaragd (16,99 zł/sztuka). Są to świetne ceny jak za krzewy, które mają od 80 do 10 centymetrów wysokości. Ciekawa jest również promocja na skrzydła drzwiowe Classen, gdyż model Chronos możemy mieć za jedyne 79,99 zł.

 

Dodaj komentarz