WizjaDomu.pl

Oświetl swoje lustro!

Podejmowany temat jest istotny w głównej mierze dla kobiet, lecz nie oznacza to, że nie dotyczy mężczyzn – w końcu to oni na ogół zajmują się instalowaniem lamp i oświetlenia. Spotykaliśmy się z wieloma rozwiązaniami i dochodzimy do wniosku, że w tym temacie świetnie sprawdza się powiedzenie „Ilu Polaków, tyle opinii”. Dużą grupę stanowią fani klasycznego rozwiązania – lampy sufitowej, bardziej nowocześni montują oprawy wpuszczane w sufit, natomiast Ci, którzy pragną mieć więcej światła montują kinkiety lub specjalne oświetlenie lustra.

graf. Lampy.pl

Lampy.pl

Chcielibyśmy skupić się na tych dwóch ostatnich – wielu z nas nie wyobraża sobie łazienki bez oświetlenia na ścianach, które jest pomocne przy szykowaniu się i robieniu makijażu. Nie jest to rozwiązanie specjalnie innowacyjne, o czym świadczą specjalne komplety – lustra z wmontowanymi lampami, które są wygodne, lecz często nie pasują do reszty wystroju łazienki. Dlatego też bardzo atrakcyjne są rozwiązania z oddzielnym źródłem światła – na rynku możemy obserwować ogromny wybór kinkietów oraz lamp dedykowanych specjalnie do oświetlania luster. Możemy je zamontować z góry lub z boku, dodatkowo wiele z nich jest regulowana co ułatwia poranną toaletę (szeroki wybór sprawdźcie na Lampy.pl).

graf. Lampy.pl

Lampy.pl

Oświetlenie ścienne staje się coraz bardziej powszechne głównie z uwagi na wygodę – wiedzą o tym nie tylko kobiety, gdyż do tego udogodnienia przekonują się również mężczyźni. O popularności świadczy szeroki wybór lamp służących do oświetlania lustra, dzięki czemu możemy urządzić naszą łazienkę według własnego uznania.

Tagged on:

Dodaj komentarz