WizjaDomu.pl

Styl glamour we wnętrzu – sofy i narożniki Diva

Na rynku do tej pory dostępna była kanapa Diva. Teraz dołączył do niej również narożnik z tej serii, podobnie jak kanapa posiadający stylowe kształty, gustowne  pikowania i delikatne nóżki. Ich zadaniem jest nie tylko relaksowanie użytkownika, ale również zachwycanie swą linią i pięknem.

fot. Aris Mebel

fot. Aris Mebel

Sofy z serii Diva posiadają rozkładany stelaż i sześciocentymetrowy materac co powoduje, że świetnie sprawdzą się również w roli łóżka o szerokości 120 lub 140 cm. Funkcjonalności kanapy dopełnia praktyczny pojemnik na pościel. W przypadku montażu funkcji do spania, w dolnej części mebla, zamocowana będzie maskownica z tkaniny w postaci falbany, dzięki której nóżki zrobią się niewidoczne. Same nóżki wykonane są z drewna z możliwymi wybarwieniami w kolorze naturalnym, olcha, czereśnia, czereśnia antyczna, rustikal, mahoń lub orzech. Obicie kanapy lub narożnika natomiast może być wykonane  z weluru, aksamitu lub skóry.

Diva dostępna jest jako fotel lub kanapa w wersji 2 os., 2,5 os., 3 os. lub 3,5 os i w zależności od ilości osób, ma szerokość od 115 do 235 cm, natomiast jej głębokość i wysokość jest stała i wynosi kolejno 102 i 100 cm. Producent Aris Mebel gwarantuje możliwość zmiany głębokości siedziska, można wybrać oprócz standardowej w rozmiarze 102 cm również opcjonalną 95 cm. Cena kanapy, w zależności od szerokości i materiału wykończenia, zaczyna się od 7 tys. zł.

fot. Aris Mebel

fot. Aris Mebel

Sofy serii Diva idealnie pasują do stylu glamour, co zostaje podkreślone przez stylową poduszkę i wałeczek. Kanapa w wersji brązowej na przykład świetnie także wpasuje się do białego i minimalistycznego salonu, a kremowy narożnik o sporych rozmiarach będzie idealnie pasował do wysokiego salonu urządzonego w pałacowym stylu i z podłogą wyłożoną parkietem.

Tagged on:

Dodaj komentarz