WizjaDomu.pl

Minimalistyczny okap Fusion ze stali i szkła od Franke

Kuchenne urządzenia w minimalistycznej formie są obecnie bardzo popularne wśród osób urządzających swoje wnętrza, szczególnie jeśli ich kuchnia jest otwarta na dzienną część domu i musi z nią idealnie współgrać. Wówczas sprzęty i akcesoria kuchenne nie powinny przytłaczać swoim kształtem i formą, a dyskretnie i elegancko komponować się z meblami kuchennymi i wystrojem salon w sposób kompleksowy i dyskretny. Takie możliwości daje niewątpliwie nowy okap kuchenny Fusion od Franke, będący esencją współczesnego minimalizmu i zamiłowania do materiałów takich jak stal i szkło.

materiały prasowe

materiały prasowe

Niewątpliwie okap kuchenny musi być w kuchni zamontowany, ponieważ dba o czystość powietrza w pomieszczeniu, pochłania intensywne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą. Wertykalny okap Fusion posiada klasyczną, prostą formę, która została perfekcyjnie dopełniona nowoczesnym wykończeniem ze stali szlachetnej i czarnego szkła, a to wszystko w połączeniu z wydajnością i łatwością obsługi. To właśnie wydajność tego okapu, obok cichej pracy, jest jednym z najważniejszych parametrów urządzenia, który należy dobrać do kubatury kuchni. Wskazane jest, żeby urządzenie mogło przefiltrować całe powietrze w kuchni dziesięć razy w ciągu jednej godziny.

materiały prasowe

materiały prasowe

Okap Fusion posiada nowoczesny i energooszczędny silnik oraz cztery biegi, w tym intensywny zwiększający wydajność okapu. Ponadto, wyposażony jest w wygodne sterowanie Soft Touch oraz zasysanie krawędziowe, a dzięki możliwości zastosowania filtrów z aktywnym węglem, okap Fusion może także pracować w obiegu zamkniętym. W okapie zastosowano dodatkowo lampy halogenowe doskonale oświetlające strefę gotowania i tworzące w kuchni odpowiedni nastrój.Cena tego modelu to ok. 2200 zł. A każdy znajdzie okap od Franke idealny dla siebie na Okazje.info .

Tagged on:

Dodaj komentarz