WizjaDomu.pl

Pokój dziecięcy we francuskim stylu

Dziecięce pokoje, oprócz tego, że maja być funkcjonalne i bezpieczne, mają też być piękne i urządzone tak, aby ich mieszkaniec czuł się w swoim pokoiku jak najlepiej. Moda z wystroju wnętrz dla dorosłych przechodzi także na pomieszczenia dla dzieci, w przypadku których można styl nieco „dosłodzić”, uwypuklić i jeszcze lepiej zaakcentować. Bo w przypadku dziecięcego świata to wypada. Jednym z ulubionych stylów małych dziewczynek jest styl pałacowy, a dokładnie szykowny styl francuski, ze swoimi stylizowanymi meblami i dodatkami w odcieniach pudrowego różu, błękitu czy brązu. Liczne inspiracje do urządzenia dziecięcych wnętrz we francuskim stylu znaleźć będzie można na targach Mother&Baby, które odbędą się w dniach 14-15 czerwca 2014 r. w Warszawie. Będzie także możliwość zakupu linii takich mebli dla dzieci ze sporym rabatem.

materiały prasowe

materiały prasowe

Mebelki z linii francuskiej, przeznaczonej zarówno do wnętrz dziewczęcych, jak i chłopięcych, choć ci drudzy może woleliby inny styl w swoim pokoju, nie licząc małych bobasów, są bestsellerem firmy Caramella, która produkuje ekskluzywne meble i elementy dekoracyjne do pokoi dziecięcych.

Marka Caramella ma w zanadrzu gotowe rozwiązania na kompletne, stylowe urządzenie pokoju dziecięcego, a wszystkie produkty są pomyślane tak, aby tworzyć część spójnej kolekcji, a jednocześnie funkcjonować samodzielnie w istniejącym już wnętrzu. Oprócz nietuzinkowe wzornictwa, meble Caramella charakteryzuje również najwyższa jakość, oryginalne wzornictwo, niezwykła dbałość o detale oraz ręczne wykonanie.

materiały prasowe

materiały prasowe

Co ważne dla wielu rodziców, taki wydatek na meble dla małego dziecka nie będzie musiał być powtórzony za kilka lat, ponieważ meble z linii francuskiej zostały zaprojektowane tak, aby rosły razem z dzieckiem, można je dowolnie zestawiać czy uzupełniać o nowe elementy. W linii francuskiej znaleźć można łóżeczka, komody z przewijakami lub bez, regał, szafę dwu i trzydrzwiową, łóżko dziecięce pełnowymiarowe, szafkę nocną, biurko, półeczkę oraz skrzynię meblową. Caramella proponuje także kilka kolekcji dodatków, które pasują do siebie pod względem kolorów, form oraz faktur, ponieważ ideą firmy jest zapewnienie Klientowi pełnej koncepcji spójnego, dopracowanego wnętrza.

materiały prasowe

materiały prasowe

Tagged on:

Dodaj komentarz