WizjaDomu.pl

Designerskie łączniki i gniazda Berker z serii Generacja R

Często niedocenianym czy wręcz pomijanym elementem wystroju wnętrz są detale w postaci gniazdek elektrycznych i włączników światła. A przecież odpowiednio dobrane do wnętrza i jego wystroju mogą stanowić niejako biżuterię wnętrza, nadając mu charakter i stanowiąc przysłowiową kropkę nad I. Tym bardziej, jeśli możemy wybierać wśród tak pięknych produktów – nowoczesnych i designerskich – jakie oferuje Berker w ramach linii Generacja R, w trzech różnych odsłonach: Berker R.1, Berker R.3 oraz Berker Serie R.classic.

Wizytówką serii są przyjemne powierzchnie, jasne formy i doskonała jakość – czyli innowacyjność i estetyka dopracowane pod każdym względem. Serie te zostały docenione przez profesjonalistów otrzymując renomowane nagrody w dziedzinie designu – Good Design Award, IF Award oraz German Design Award (nominacja). Szczególnym dodatkowym wyróżnieniem był wybór serii Berker R.1 do nagrody German Design Award. A to wszystko nie tylko za sprawą stylistyki i wzornictwa, ale również innowacyjności polegającej na połączeniu prekursorskich technologii obecnych na rynku z nowościami designerskimi. Dominują prostota i piękno co jest zgodne z przesłaniem marki: „Kochamy to, co proste i piękne. Lubimy design, który nie jest ani elitarny ani skomplikowany, tylko po prostu bardzo dobry. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Cenimy przyjemne powierzchnie, jasne formy i doskonałą jakość. Jesteśmy Generacją R.”

hagerhome.pl

hagerhome.pl

Seria Berker R.1 to łagodne kontury, które przyciągają oko i wzbudzają sympatię. To seria dla tych nieco mniej odważnych jeśli chodzi o nowoczesny design odbiorców. Berker R.3 z kolei posiada okrągłe elementy centralne, wpisane w kwadratowe ramki, oddziałując na użytkownika i wnętrze siłą kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników.

Zatem we wszystkich grupach serii Generacja R dominuje prostota kształtów połączona z jakością materiałów, z których wykonano produkty. Ramki wszystkich serii wykonane są z wysokiej jakości materiałów: tworzywa z połyskiem, białego lub czarnego szkła , aluminium lub stali szlachetnej. Pod względem technicznym seria także jest innowacyjna, ponieważ wprowadza nowoczesny system elektroniki, przeznaczony do instalacji podtynkowych. Charakterystyczna jest prostota montażu i łatwość w rozszerzeniu funkcjonalności opartej na dwukierunkowej technologii radiowej KNX.

Ceny poszczególnych produktów z omawianej serii można sprawdzić na stronie http://www.okazje.info.pl.

Tagged on:

Dodaj komentarz