WizjaDomu.pl

Meble do łazienki z serii Barcelona

Marka mebli Elita zaproponowała nową serię mebli łazienkowych o wdzięcznej i europejskiej nazwie Barcelona. Pozwalają one na aranżację nowoczesnych, minimalistycznych i eleganckich łazienek, na poziomie światowych trendów. Seria zdobyła uznanie fachowców i znawców tematu uzyskując wiele wyróżnień i nagród.

Nie trzeba zapewne przekonywać, że o wyglądzie całego wnętrza decydują nie tylko ściany czy podłogi, ale w dużej mierze zastosowane dodatki i meble. Dzięki meblom Elita z serii Barcelona możemy odmienić całą aranżację naszej łazienki dodając jej światowego charakteru opartego na nowoczesnym i eleganckim designie.

materiały prasowe

materiały prasowe

Cechami charakterystycznymi kolekcji jest wysoka funkcjonalność oraz jakość, w połączeniu z elegancją i minimalizmem stylistyki mebli. W poszczególnych elementach zabudowy łazienkowej zastosowano wysokiej klasy okucia i materiały odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu meble są trwałe. Z wyglądem i trwałością idzie w parze funkcjonalność. Szuflady w szafce podumywalkowej  są bardzo pojemne i zostały wyposażone w prowadnice z opcją pełnego wysuwu i systemem „soft close”, co zapewnia łatwy dostęp do całej zawartości szuflady, a jednocześnie daje możliwość delikatnego i cichego zamknięcia szuflad.

materiały prasowe

materiały prasowe

Atutem serii jest to, że meble są podwieszane, a to nie dość, że sprawia wrażenie większej przestrzeni w łazience, to dodatkowo powoduje, że łatwiej utrzymać w niej czystość, ponieważ kurz i brud nie gromadzą się wokół nóżek szafek i pod samymi szafkami. Pozwala to zaoszczędzić czas na sprzątaniu, daje możliwość efektywnego wykorzystania powierzchni, a jeśli w domu mieszkają alergicy, nie staje się dodatkowym źródłem kurzu i mieszkających w nim roztoczy. Szafki umywalkowe występują w trzech wariantach szerokości – 60, 80 i 100 cm, w wersji z dwoma asymetrycznymi szufladami. Dostępne są także inne rodzaje szafek – słupki, same lustra czy szafki wiszące z lustrem. W kolorystyce dostępnych frontów dominują barwy spokojne i stonowane – biel i czerń w wysokim połysku, grafit, szarość.

Meble Barcelona można kupić w tradycyjnych salonach łazienkowych, a także przez internet, np. przy pomocy serwisu http://www.okazje.info.pl.

Dodaj komentarz