WizjaDomu.pl

Szafa z charakterem

Szafa jest nieodzownym elementem każdego mieszkania.  W sklepach dostępne są różne modele i wzory, ale na ogół niczym się nie wyróżniają. Jak  sprawić, aby szafa nabrała wyjątkowego wyglądu? Wystarczy kilka pomysłów i trochę czasu.

Fototapety

Oklejone fototapetą drzwi na pewno zwrócą uwagę i nadadzą wyjątkowego charakteru. Naklejki sprawdzą się w każdym nawet małym pomieszczeniu. Wystarczy odpowiednio je zestawić i wybrać właściwy wzór.

źródło: Agaton Studio

Wymiana drzwi

Wystarczy zmienić drzwi, żeby szafa zyskała zupełnie nowy wygląd. Warto poszperać na targach staroci lub zamówić je w sklepie z designerskim przedmiotami.

źródło: Asiana

Oklejone fronty

Drzwi można też okleić kolorową tkaniną. Dzięki temu nawet fronty zyskają zupełnie nowy wygląd. Wzorzysta kolorowa tkanina, ożywi pokój i nada jej eleganckiego stylu.

źródło: oferteo.pl

Lustrzane drzwi

Drzwi będące jednocześnie lutrem warto oprawić w efektowne ramy. Tego typu fronty optycznie powiększą pokój i zmylą ewentualnych gości.

źródło: Cztery kąty

Patchworkowy wzór

Drzwi można również udekorować kawałkami tapet ułożonymi w patchworkowy wzór. W zależności od wybranej tapety drzwi mogą prezentować się w wielu wcieleniach. Wszystko zależy od zastosowanej tapety.

źródło: czterykaty.pl

źródło: wizjadomu

Dodaj komentarz