WizjaDomu.pl

Disney w home&you

Bajki Disneya to ponadczasowi bohaterowie, którzy bawią już kolejne pokolenia mniejszych I tych większych widzów. Nie dziwi więc fakt, że wiele marek, także tych od sztuki użytkowej i aranżacji wnętrz, ma w swojej ofercie produkty licencyjne Disneya. Z poduszek i kubeczków spoglądają na nas Myszka Miki i Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi. A na pościeli podniebny rejs odbywa Dusty z filmu „Planes”. Najpopularniejsze kubki z osiołkiem Kłapouchym czy „zmartwionym” Mikim to przykład ślicznego wzornictwa.

Źródło: www.home-you.com

Źródło: www.home-you.com

Kolekcja stworzona dla Home&you może stać się doskonałym prezentem nie tylko dla dzieci, ponieważ np. Kubuś Puchatek to bohater ponadczasowy, który w każdym z nas budzi ukryte dziecko.

Źródło: www.home-you.com

Źródło: www.home-you.com

A przy tym produkty z postaciami z bajek nie są infantylne, a zaprojektowane ze smakiem i gustem, dlatego mogą stanowić świetna ozdobę także „dorosłego” wnętrza. A z drugiej strony – niemal każdy dorosły z chęcią otuli się pościelą z bajkowymi motywami, w zaciszu własnej sypialni.

Również w kuchni możemy przygotowywać posiłki w towarzystwie bajkowych bohaterów – na fartuszku kuchennym czy rękawicach kuchennych. Każdy znajdzie tu wzór dla siebie i swoich dzieci – albo bardzo kolorowy i dosłowny, albo też utrzymany w klimacie komiksowym, w kolorze bieli, czerwieni i czerni, jak wspomniany wcześniej fartuszek kuchenny.

 

Tagged on:

Dodaj komentarz