WizjaDomu.pl

Kolorowe mieszkanie z Biedronką

Biedronka postanowiła pomóc nam nieco ubarwić przedłużającą się zimę. Dlatego też już teraz wydała mocno wiosenną gazetkę promocyjną pt. „Kolorowe mieszkanie”. Obowiązuje ona od 8.04 do 21.04. Co możemy kupić w aktualnej ofercie promocyjnej Biedronki? Ciepłe, polarowe koce, ozdobne poszewki na poduszki (tylko 8 zł/szt.), miękkie pufy z ręcznie plecionym, bawełnianym pokrowcem, wygodne poduszki i eleganckie pokrowce na krzesła, tradycyjne bieżniki o wymiarach 35×140 cm czy komplety podkładek na stół. Wszystko w mocnych, radosnych barwach.

kolorowe1

Oczywiście to jeszcze nie koniec tego, co zobaczymy w najnowszej gazetce dyskontu. Nasze oczy przyciągną z pewnością także firanki o fakturze lnu, wazoniki z przezroczystego szkła mające różne kolory i kształty, zegary ścienne z wyjątkowo dokładnym mechanizmem kwarcowym, komody z wiklinowymi koszami i same kosze, zapachowe dyfuzory w eleganckich flakonikach oraz szklano-aluminiowe ramki na zdjęcia (6 wzorów do wyboru).

kolorowe2

Komfort i piękny wygląd łazienki podniosą natomiast białe szafki łazienkowe typu słupek, różnorodne drobne akcesoria łazienkowe (7 rodzajów), zestawy do WC, suszarki na pranie i komplety ręczników. Z kolei do kuchni Biedronka proponuje maty do suszenia naczyń, pochłaniacze zapachów do lodówek, rozsuwane wkłady do szuflad czy koszyki plastikowe w czterech wielkościach i kolorach.

Dodaj komentarz