WizjaDomu.pl

Ogród z Obi – 15.03-30.06

Mimo, że za oknem aura wybitnie niewiosenna, to warto już teraz zabrać się za planowanie zakupów do ogrodu. Zwłaszcza, że w ofertach marketów pojawiły się niedawno promocje związane z wyposażeniem tej przestrzeni. W tym tygodniu proponujemy przejrzenie gazetki Obi o nazwie „Ogród piękny z każdej strony”. Obowiązuje ona do końca czerwca.

obi

 

Obi w swojej najnowszej gazetce proponuje produkty z kategorii: rośliny i dekoracje, relaks w ogrodzie, pielęgnacja ogrodu oraz budowa ogrodu. Katalog ma aż 153 strony, więc jest co przeglądać. Wśród roślin znajdziemy sadzonki i nasiona roślin rabatowych, balkonowych, tarasowych, owocowych czy ziół, a także akcesoria do ich wysadzania (w tym donice, skrzynie etc.). Dekoracje to natomiast różnego typu figurki i pergole.

Relaks w ogrodzie pomogą zapewnić niedrogie meble ogrodowe (pojedynczo i w zestawach), trampoliny, hamaki, liczne zabawki dla dzieci, baseny czy grille. W pielęgnowaniu ogrodu przydadzą się natomiast oferowane przez Obi siewniki, walce, trawy trawnikowe, nawozy do trawy i roślin, opryskiwacze, kosiarki, glebogryzarki, odkurzacze ogrodowe, traktorki, podkasiarki, nożyce do żywopłotu, pilarki czy liczne narzędzia ręczne. A tym, którzy chcą dopiero zbudować swój ogród, Obi proponuje ogrodzenia, płyty ogrodowe i tarasowe, kostki brukowe, szklarnie, altany, oczka wodne czy elementy oświetlenia.

Całą gazetkę można przejrzeć tutaj.

Dodaj komentarz