WizjaDomu.pl

Biel we wnętrzu nie musi być nudna

Biel to barwa, która w zestawieniu z wnętrzami, większości osób skojarzy się z nudą, monotonią i brakiem wyrazu, czy mówiąc inaczej – charakteru. Nic bardziej mylnego, ponieważ biel umiejętnie zestawiona z innymi barwami może sprawić, że wnętrze nabierze przestronności, porządku i spokoju, bez względu na styl, w jakim zostanie urządzone.

Białe wnętrze w stylu skandynawskim

Źródło: www.ecodeco.blox.pl

Zabawa bielą

Biel można zestawiać z innymi spokojnymi barwami, odcieniami pastelowymi, jak również z kolorami wyrazistymi, intensywnymi – na zasadzie kontrastu. Charakter tak urządzonego wnętrza będzie również zależał od tego, jaki odcień bieli zostanie zastosowany – a wybierać można z szerokiej gamy od ciepłych, wpadających w krem po zimne, o niebieskawym zabarwieniu.

wnętrze w stylu skandynawskim

Źródło: www.muratordom.pl

Stylowy i uniwersalny kolor

 Biel ponadto jest ponadczasowa, łatwo do niej dobrać nowe dodatki, a przez to stanowi idealna bazę do zmian aranżacyjnych we wnętrzu. To barwa elegancka, rozświetlająca pomieszczenie, ponieważ najlepiej odbija promienie słoneczne.

wnętrze w stylu skandynawskim

Źródło: www.3.bp.blogspot.com

Typowymi wnętrzami urządzanymi w bieli zestawionej z błękitami, różem i innymi barwami o pastelowych odcieniach są wnętrza w stylu skandynawskim.

Dodaj komentarz